Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Huslenky

Firma Výkup Antik Huslenky je zaměřena na výkup starožitností Huslenky a starožitného nábytku Huslenky po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHuslenky ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Huslenky a výkup retro doplňků Huslenky jako jsou stará křesla Huslenky, staré kredence Huslenky, chromové gauče Huslenky, starožitné psací stoly Huslenky, starožitné jídelny Huslenky, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Huslenky z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Huslenky, výkup starožitného nábytku Huslenky, výkup použitého nábytku Huslenky, výkup nábytku Huslenky, výkup chromového nábytku Huslenky, výkup designového nábytku Huslenky, výkup nábytku Halabala Huslenky, výkup křesel Huslenky, výkup porcelánu Huslenky, výkup z pozůstalostí Huslenky, vyklízení pozůstalostí Huslenky. odhad starožitností Huslenky

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI