Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Husinec

Firma Výkup Antik Husinec je zaměřena na výkup starožitností Husinec a starožitného nábytku Husinec po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHusinec ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Husinec a výkup retro doplňků Husinec jako jsou stará křesla Husinec, staré kredence Husinec, chromové gauče Husinec, starožitné psací stoly Husinec, starožitné jídelny Husinec, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Husinec z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Husinec, výkup starožitného nábytku Husinec, výkup použitého nábytku Husinec, výkup nábytku Husinec, výkup chromového nábytku Husinec, výkup designového nábytku Husinec, výkup nábytku Halabala Husinec, výkup křesel Husinec, výkup porcelánu Husinec, výkup z pozůstalostí Husinec, vyklízení pozůstalostí Husinec. odhad starožitností Husinec

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI