Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Humpolec

Firma Výkup Antik Humpolec je zaměřena na výkup starožitností Humpolec a starožitného nábytku Humpolec po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHumpolec ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Humpolec a výkup retro doplňků Humpolec jako jsou stará křesla Humpolec, staré kredence Humpolec, chromové gauče Humpolec, starožitné psací stoly Humpolec, starožitné jídelny Humpolec, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Humpolec z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Humpolec, výkup starožitného nábytku Humpolec, výkup použitého nábytku Humpolec, výkup nábytku Humpolec, výkup chromového nábytku Humpolec, výkup designového nábytku Humpolec, výkup nábytku Halabala Humpolec, výkup křesel Humpolec, výkup porcelánu Humpolec, výkup z pozůstalostí Humpolec, vyklízení pozůstalostí Humpolec. odhad starožitností Humpolec

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI