Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Humburky

Firma Výkup Antik Humburky je zaměřena na výkup starožitností Humburky a starožitného nábytku Humburky po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHumburky ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Humburky a výkup retro doplňků Humburky jako jsou stará křesla Humburky, staré kredence Humburky, chromové gauče Humburky, starožitné psací stoly Humburky, starožitné jídelny Humburky, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Humburky z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Humburky, výkup starožitného nábytku Humburky, výkup použitého nábytku Humburky, výkup nábytku Humburky, výkup chromového nábytku Humburky, výkup designového nábytku Humburky, výkup nábytku Halabala Humburky, výkup křesel Humburky, výkup porcelánu Humburky, výkup z pozůstalostí Humburky, vyklízení pozůstalostí Humburky. odhad starožitností Humburky

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI