Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hukvaldy

Firma Výkup Antik Hukvaldy je zaměřena na výkup starožitností Hukvaldy a starožitného nábytku Hukvaldy po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHukvaldy ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hukvaldy a výkup retro doplňků Hukvaldy jako jsou stará křesla Hukvaldy, staré kredence Hukvaldy, chromové gauče Hukvaldy, starožitné psací stoly Hukvaldy, starožitné jídelny Hukvaldy, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hukvaldy z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hukvaldy, výkup starožitného nábytku Hukvaldy, výkup použitého nábytku Hukvaldy, výkup nábytku Hukvaldy, výkup chromového nábytku Hukvaldy, výkup designového nábytku Hukvaldy, výkup nábytku Halabala Hukvaldy, výkup křesel Hukvaldy, výkup porcelánu Hukvaldy, výkup z pozůstalostí Hukvaldy, vyklízení pozůstalostí Hukvaldy. odhad starožitností Hukvaldy

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI