Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hudčice

Firma Výkup Antik Hudčice je zaměřena na výkup starožitností Hudčice a starožitného nábytku Hudčice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHudčice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hudčice a výkup retro doplňků Hudčice jako jsou stará křesla Hudčice, staré kredence Hudčice, chromové gauče Hudčice, starožitné psací stoly Hudčice, starožitné jídelny Hudčice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hudčice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hudčice, výkup starožitného nábytku Hudčice, výkup použitého nábytku Hudčice, výkup nábytku Hudčice, výkup chromového nábytku Hudčice, výkup designového nábytku Hudčice, výkup nábytku Halabala Hudčice, výkup křesel Hudčice, výkup porcelánu Hudčice, výkup z pozůstalostí Hudčice, vyklízení pozůstalostí Hudčice. odhad starožitností Hudčice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI