Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hrušovany

Firma Výkup Antik Hrušovany je zaměřena na výkup starožitností Hrušovany a starožitného nábytku Hrušovany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHrušovany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hrušovany a výkup retro doplňků Hrušovany jako jsou stará křesla Hrušovany, staré kredence Hrušovany, chromové gauče Hrušovany, starožitné psací stoly Hrušovany, starožitné jídelny Hrušovany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hrušovany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hrušovany, výkup starožitného nábytku Hrušovany, výkup použitého nábytku Hrušovany, výkup nábytku Hrušovany, výkup chromového nábytku Hrušovany, výkup designového nábytku Hrušovany, výkup nábytku Halabala Hrušovany, výkup křesel Hrušovany, výkup porcelánu Hrušovany, výkup z pozůstalostí Hrušovany, vyklízení pozůstalostí Hrušovany. odhad starožitností Hrušovany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI