Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hrubčice

Firma Výkup Antik Hrubčice je zaměřena na výkup starožitností Hrubčice a starožitného nábytku Hrubčice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHrubčice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hrubčice a výkup retro doplňků Hrubčice jako jsou stará křesla Hrubčice, staré kredence Hrubčice, chromové gauče Hrubčice, starožitné psací stoly Hrubčice, starožitné jídelny Hrubčice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hrubčice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hrubčice, výkup starožitného nábytku Hrubčice, výkup použitého nábytku Hrubčice, výkup nábytku Hrubčice, výkup chromového nábytku Hrubčice, výkup designového nábytku Hrubčice, výkup nábytku Halabala Hrubčice, výkup křesel Hrubčice, výkup porcelánu Hrubčice, výkup z pozůstalostí Hrubčice, vyklízení pozůstalostí Hrubčice. odhad starožitností Hrubčice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI