Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hromnice

Firma Výkup Antik Hromnice je zaměřena na výkup starožitností Hromnice a starožitného nábytku Hromnice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHromnice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hromnice a výkup retro doplňků Hromnice jako jsou stará křesla Hromnice, staré kredence Hromnice, chromové gauče Hromnice, starožitné psací stoly Hromnice, starožitné jídelny Hromnice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hromnice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hromnice, výkup starožitného nábytku Hromnice, výkup použitého nábytku Hromnice, výkup nábytku Hromnice, výkup chromového nábytku Hromnice, výkup designového nábytku Hromnice, výkup nábytku Halabala Hromnice, výkup křesel Hromnice, výkup porcelánu Hromnice, výkup z pozůstalostí Hromnice, vyklízení pozůstalostí Hromnice. odhad starožitností Hromnice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI