Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hrobčice

Firma Výkup Antik Hrobčice je zaměřena na výkup starožitností Hrobčice a starožitného nábytku Hrobčice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHrobčice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hrobčice a výkup retro doplňků Hrobčice jako jsou stará křesla Hrobčice, staré kredence Hrobčice, chromové gauče Hrobčice, starožitné psací stoly Hrobčice, starožitné jídelny Hrobčice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hrobčice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hrobčice, výkup starožitného nábytku Hrobčice, výkup použitého nábytku Hrobčice, výkup nábytku Hrobčice, výkup chromového nábytku Hrobčice, výkup designového nábytku Hrobčice, výkup nábytku Halabala Hrobčice, výkup křesel Hrobčice, výkup porcelánu Hrobčice, výkup z pozůstalostí Hrobčice, vyklízení pozůstalostí Hrobčice. odhad starožitností Hrobčice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI