Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hřivice

Firma Výkup Antik Hřivice je zaměřena na výkup starožitností Hřivice a starožitného nábytku Hřivice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHřivice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hřivice a výkup retro doplňků Hřivice jako jsou stará křesla Hřivice, staré kredence Hřivice, chromové gauče Hřivice, starožitné psací stoly Hřivice, starožitné jídelny Hřivice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hřivice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hřivice, výkup starožitného nábytku Hřivice, výkup použitého nábytku Hřivice, výkup nábytku Hřivice, výkup chromového nábytku Hřivice, výkup designového nábytku Hřivice, výkup nábytku Halabala Hřivice, výkup křesel Hřivice, výkup porcelánu Hřivice, výkup z pozůstalostí Hřivice, vyklízení pozůstalostí Hřivice. odhad starožitností Hřivice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI