Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hříšice

Firma Výkup Antik Hříšice je zaměřena na výkup starožitností Hříšice a starožitného nábytku Hříšice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHříšice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hříšice a výkup retro doplňků Hříšice jako jsou stará křesla Hříšice, staré kredence Hříšice, chromové gauče Hříšice, starožitné psací stoly Hříšice, starožitné jídelny Hříšice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hříšice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hříšice, výkup starožitného nábytku Hříšice, výkup použitého nábytku Hříšice, výkup nábytku Hříšice, výkup chromového nábytku Hříšice, výkup designového nábytku Hříšice, výkup nábytku Halabala Hříšice, výkup křesel Hříšice, výkup porcelánu Hříšice, výkup z pozůstalostí Hříšice, vyklízení pozůstalostí Hříšice. odhad starožitností Hříšice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI