Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hřebečníky

Firma Výkup Antik Hřebečníky je zaměřena na výkup starožitností Hřebečníky a starožitného nábytku Hřebečníky po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHřebečníky ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hřebečníky a výkup retro doplňků Hřebečníky jako jsou stará křesla Hřebečníky, staré kredence Hřebečníky, chromové gauče Hřebečníky, starožitné psací stoly Hřebečníky, starožitné jídelny Hřebečníky, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hřebečníky z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hřebečníky, výkup starožitného nábytku Hřebečníky, výkup použitého nábytku Hřebečníky, výkup nábytku Hřebečníky, výkup chromového nábytku Hřebečníky, výkup designového nábytku Hřebečníky, výkup nábytku Halabala Hřebečníky, výkup křesel Hřebečníky, výkup porcelánu Hřebečníky, výkup z pozůstalostí Hřebečníky, vyklízení pozůstalostí Hřebečníky. odhad starožitností Hřebečníky

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI