Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hrazany

Firma Výkup Antik Hrazany je zaměřena na výkup starožitností Hrazany a starožitného nábytku Hrazany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHrazany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hrazany a výkup retro doplňků Hrazany jako jsou stará křesla Hrazany, staré kredence Hrazany, chromové gauče Hrazany, starožitné psací stoly Hrazany, starožitné jídelny Hrazany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hrazany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hrazany, výkup starožitného nábytku Hrazany, výkup použitého nábytku Hrazany, výkup nábytku Hrazany, výkup chromového nábytku Hrazany, výkup designového nábytku Hrazany, výkup nábytku Halabala Hrazany, výkup křesel Hrazany, výkup porcelánu Hrazany, výkup z pozůstalostí Hrazany, vyklízení pozůstalostí Hrazany. odhad starožitností Hrazany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI