Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hranice

Firma Výkup Antik Hranice je zaměřena na výkup starožitností Hranice a starožitného nábytku Hranice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHranice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hranice a výkup retro doplňků Hranice jako jsou stará křesla Hranice, staré kredence Hranice, chromové gauče Hranice, starožitné psací stoly Hranice, starožitné jídelny Hranice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hranice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hranice, výkup starožitného nábytku Hranice, výkup použitého nábytku Hranice, výkup nábytku Hranice, výkup chromového nábytku Hranice, výkup designového nábytku Hranice, výkup nábytku Halabala Hranice, výkup křesel Hranice, výkup porcelánu Hranice, výkup z pozůstalostí Hranice, vyklízení pozůstalostí Hranice. odhad starožitností Hranice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI