Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hradištko

Firma Výkup Antik Hradištko je zaměřena na výkup starožitností Hradištko a starožitného nábytku Hradištko po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHradištko ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hradištko a výkup retro doplňků Hradištko jako jsou stará křesla Hradištko, staré kredence Hradištko, chromové gauče Hradištko, starožitné psací stoly Hradištko, starožitné jídelny Hradištko, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hradištko z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hradištko, výkup starožitného nábytku Hradištko, výkup použitého nábytku Hradištko, výkup nábytku Hradištko, výkup chromového nábytku Hradištko, výkup designového nábytku Hradištko, výkup nábytku Halabala Hradištko, výkup křesel Hradištko, výkup porcelánu Hradištko, výkup z pozůstalostí Hradištko, vyklízení pozůstalostí Hradištko. odhad starožitností Hradištko

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI