Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hradiště

Firma Výkup Antik Hradiště je zaměřena na výkup starožitností Hradiště a starožitného nábytku Hradiště po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHradiště ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hradiště a výkup retro doplňků Hradiště jako jsou stará křesla Hradiště, staré kredence Hradiště, chromové gauče Hradiště, starožitné psací stoly Hradiště, starožitné jídelny Hradiště, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hradiště z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hradiště, výkup starožitného nábytku Hradiště, výkup použitého nábytku Hradiště, výkup nábytku Hradiště, výkup chromového nábytku Hradiště, výkup designového nábytku Hradiště, výkup nábytku Halabala Hradiště, výkup křesel Hradiště, výkup porcelánu Hradiště, výkup z pozůstalostí Hradiště, vyklízení pozůstalostí Hradiště. odhad starožitností Hradiště

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI