Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hrádek

Firma Výkup Antik Hrádek je zaměřena na výkup starožitností Hrádek a starožitného nábytku Hrádek po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHrádek ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hrádek a výkup retro doplňků Hrádek jako jsou stará křesla Hrádek, staré kredence Hrádek, chromové gauče Hrádek, starožitné psací stoly Hrádek, starožitné jídelny Hrádek, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hrádek z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hrádek, výkup starožitného nábytku Hrádek, výkup použitého nábytku Hrádek, výkup nábytku Hrádek, výkup chromového nábytku Hrádek, výkup designového nábytku Hrádek, výkup nábytku Halabala Hrádek, výkup křesel Hrádek, výkup porcelánu Hrádek, výkup z pozůstalostí Hrádek, vyklízení pozůstalostí Hrádek. odhad starožitností Hrádek

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI