Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hradečno

Firma Výkup Antik Hradečno je zaměřena na výkup starožitností Hradečno a starožitného nábytku Hradečno po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHradečno ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hradečno a výkup retro doplňků Hradečno jako jsou stará křesla Hradečno, staré kredence Hradečno, chromové gauče Hradečno, starožitné psací stoly Hradečno, starožitné jídelny Hradečno, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hradečno z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hradečno, výkup starožitného nábytku Hradečno, výkup použitého nábytku Hradečno, výkup nábytku Hradečno, výkup chromového nábytku Hradečno, výkup designového nábytku Hradečno, výkup nábytku Halabala Hradečno, výkup křesel Hradečno, výkup porcelánu Hradečno, výkup z pozůstalostí Hradečno, vyklízení pozůstalostí Hradečno. odhad starožitností Hradečno

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI