Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hradčany-Kobeřice

Firma Výkup Antik Hradčany-Kobeřice je zaměřena na výkup starožitností Hradčany-Kobeřice a starožitného nábytku Hradčany-Kobeřice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHradčany-Kobeřice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hradčany-Kobeřice a výkup retro doplňků Hradčany-Kobeřice jako jsou stará křesla Hradčany-Kobeřice, staré kredence Hradčany-Kobeřice, chromové gauče Hradčany-Kobeřice, starožitné psací stoly Hradčany-Kobeřice, starožitné jídelny Hradčany-Kobeřice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hradčany-Kobeřice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hradčany-Kobeřice, výkup starožitného nábytku Hradčany-Kobeřice, výkup použitého nábytku Hradčany-Kobeřice, výkup nábytku Hradčany-Kobeřice, výkup chromového nábytku Hradčany-Kobeřice, výkup designového nábytku Hradčany-Kobeřice, výkup nábytku Halabala Hradčany-Kobeřice, výkup křesel Hradčany-Kobeřice, výkup porcelánu Hradčany-Kobeřice, výkup z pozůstalostí Hradčany-Kobeřice, vyklízení pozůstalostí Hradčany-Kobeřice. odhad starožitností Hradčany-Kobeřice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI