Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hrabyně

Firma Výkup Antik Hrabyně je zaměřena na výkup starožitností Hrabyně a starožitného nábytku Hrabyně po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHrabyně ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hrabyně a výkup retro doplňků Hrabyně jako jsou stará křesla Hrabyně, staré kredence Hrabyně, chromové gauče Hrabyně, starožitné psací stoly Hrabyně, starožitné jídelny Hrabyně, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hrabyně z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hrabyně, výkup starožitného nábytku Hrabyně, výkup použitého nábytku Hrabyně, výkup nábytku Hrabyně, výkup chromového nábytku Hrabyně, výkup designového nábytku Hrabyně, výkup nábytku Halabala Hrabyně, výkup křesel Hrabyně, výkup porcelánu Hrabyně, výkup z pozůstalostí Hrabyně, vyklízení pozůstalostí Hrabyně. odhad starožitností Hrabyně

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI