Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hrabětice

Firma Výkup Antik Hrabětice je zaměřena na výkup starožitností Hrabětice a starožitného nábytku Hrabětice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHrabětice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hrabětice a výkup retro doplňků Hrabětice jako jsou stará křesla Hrabětice, staré kredence Hrabětice, chromové gauče Hrabětice, starožitné psací stoly Hrabětice, starožitné jídelny Hrabětice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hrabětice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hrabětice, výkup starožitného nábytku Hrabětice, výkup použitého nábytku Hrabětice, výkup nábytku Hrabětice, výkup chromového nábytku Hrabětice, výkup designového nábytku Hrabětice, výkup nábytku Halabala Hrabětice, výkup křesel Hrabětice, výkup porcelánu Hrabětice, výkup z pozůstalostí Hrabětice, vyklízení pozůstalostí Hrabětice. odhad starožitností Hrabětice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI