Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hraběšice

Firma Výkup Antik Hraběšice je zaměřena na výkup starožitností Hraběšice a starožitného nábytku Hraběšice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHraběšice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hraběšice a výkup retro doplňků Hraběšice jako jsou stará křesla Hraběšice, staré kredence Hraběšice, chromové gauče Hraběšice, starožitné psací stoly Hraběšice, starožitné jídelny Hraběšice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hraběšice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hraběšice, výkup starožitného nábytku Hraběšice, výkup použitého nábytku Hraběšice, výkup nábytku Hraběšice, výkup chromového nábytku Hraběšice, výkup designového nábytku Hraběšice, výkup nábytku Halabala Hraběšice, výkup křesel Hraběšice, výkup porcelánu Hraběšice, výkup z pozůstalostí Hraběšice, vyklízení pozůstalostí Hraběšice. odhad starožitností Hraběšice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI