Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hovorany

Firma Výkup Antik Hovorany je zaměřena na výkup starožitností Hovorany a starožitného nábytku Hovorany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHovorany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hovorany a výkup retro doplňků Hovorany jako jsou stará křesla Hovorany, staré kredence Hovorany, chromové gauče Hovorany, starožitné psací stoly Hovorany, starožitné jídelny Hovorany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hovorany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hovorany, výkup starožitného nábytku Hovorany, výkup použitého nábytku Hovorany, výkup nábytku Hovorany, výkup chromového nábytku Hovorany, výkup designového nábytku Hovorany, výkup nábytku Halabala Hovorany, výkup křesel Hovorany, výkup porcelánu Hovorany, výkup z pozůstalostí Hovorany, vyklízení pozůstalostí Hovorany. odhad starožitností Hovorany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI