Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hostomice

Firma Výkup Antik Hostomice je zaměřena na výkup starožitností Hostomice a starožitného nábytku Hostomice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHostomice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hostomice a výkup retro doplňků Hostomice jako jsou stará křesla Hostomice, staré kredence Hostomice, chromové gauče Hostomice, starožitné psací stoly Hostomice, starožitné jídelny Hostomice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hostomice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hostomice, výkup starožitného nábytku Hostomice, výkup použitého nábytku Hostomice, výkup nábytku Hostomice, výkup chromového nábytku Hostomice, výkup designového nábytku Hostomice, výkup nábytku Halabala Hostomice, výkup křesel Hostomice, výkup porcelánu Hostomice, výkup z pozůstalostí Hostomice, vyklízení pozůstalostí Hostomice. odhad starožitností Hostomice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI