Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hoštka

Firma Výkup Antik Hoštka je zaměřena na výkup starožitností Hoštka a starožitného nábytku Hoštka po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHoštka ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hoštka a výkup retro doplňků Hoštka jako jsou stará křesla Hoštka, staré kredence Hoštka, chromové gauče Hoštka, starožitné psací stoly Hoštka, starožitné jídelny Hoštka, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hoštka z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hoštka, výkup starožitného nábytku Hoštka, výkup použitého nábytku Hoštka, výkup nábytku Hoštka, výkup chromového nábytku Hoštka, výkup designového nábytku Hoštka, výkup nábytku Halabala Hoštka, výkup křesel Hoštka, výkup porcelánu Hoštka, výkup z pozůstalostí Hoštka, vyklízení pozůstalostí Hoštka. odhad starožitností Hoštka

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI