Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hostinné

Firma Výkup Antik Hostinné je zaměřena na výkup starožitností Hostinné a starožitného nábytku Hostinné po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHostinné ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hostinné a výkup retro doplňků Hostinné jako jsou stará křesla Hostinné, staré kredence Hostinné, chromové gauče Hostinné, starožitné psací stoly Hostinné, starožitné jídelny Hostinné, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hostinné z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hostinné, výkup starožitného nábytku Hostinné, výkup použitého nábytku Hostinné, výkup nábytku Hostinné, výkup chromového nábytku Hostinné, výkup designového nábytku Hostinné, výkup nábytku Halabala Hostinné, výkup křesel Hostinné, výkup porcelánu Hostinné, výkup z pozůstalostí Hostinné, vyklízení pozůstalostí Hostinné. odhad starožitností Hostinné

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI