Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hostín

Firma Výkup Antik Hostín je zaměřena na výkup starožitností Hostín a starožitného nábytku Hostín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHostín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hostín a výkup retro doplňků Hostín jako jsou stará křesla Hostín, staré kredence Hostín, chromové gauče Hostín, starožitné psací stoly Hostín, starožitné jídelny Hostín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hostín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hostín, výkup starožitného nábytku Hostín, výkup použitého nábytku Hostín, výkup nábytku Hostín, výkup chromového nábytku Hostín, výkup designového nábytku Hostín, výkup nábytku Halabala Hostín, výkup křesel Hostín, výkup porcelánu Hostín, výkup z pozůstalostí Hostín, vyklízení pozůstalostí Hostín. odhad starožitností Hostín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI