Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hostim

Firma Výkup Antik Hostim je zaměřena na výkup starožitností Hostim a starožitného nábytku Hostim po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHostim ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hostim a výkup retro doplňků Hostim jako jsou stará křesla Hostim, staré kredence Hostim, chromové gauče Hostim, starožitné psací stoly Hostim, starožitné jídelny Hostim, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hostim z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hostim, výkup starožitného nábytku Hostim, výkup použitého nábytku Hostim, výkup nábytku Hostim, výkup chromového nábytku Hostim, výkup designového nábytku Hostim, výkup nábytku Halabala Hostim, výkup křesel Hostim, výkup porcelánu Hostim, výkup z pozůstalostí Hostim, vyklízení pozůstalostí Hostim. odhad starožitností Hostim

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI