Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hostěnice

Firma Výkup Antik Hostěnice je zaměřena na výkup starožitností Hostěnice a starožitného nábytku Hostěnice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHostěnice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hostěnice a výkup retro doplňků Hostěnice jako jsou stará křesla Hostěnice, staré kredence Hostěnice, chromové gauče Hostěnice, starožitné psací stoly Hostěnice, starožitné jídelny Hostěnice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hostěnice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hostěnice, výkup starožitného nábytku Hostěnice, výkup použitého nábytku Hostěnice, výkup nábytku Hostěnice, výkup chromového nábytku Hostěnice, výkup designového nábytku Hostěnice, výkup nábytku Halabala Hostěnice, výkup křesel Hostěnice, výkup porcelánu Hostěnice, výkup z pozůstalostí Hostěnice, vyklízení pozůstalostí Hostěnice. odhad starožitností Hostěnice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI