Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Horušice

Firma Výkup Antik Horušice je zaměřena na výkup starožitností Horušice a starožitného nábytku Horušice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHorušice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Horušice a výkup retro doplňků Horušice jako jsou stará křesla Horušice, staré kredence Horušice, chromové gauče Horušice, starožitné psací stoly Horušice, starožitné jídelny Horušice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Horušice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Horušice, výkup starožitného nábytku Horušice, výkup použitého nábytku Horušice, výkup nábytku Horušice, výkup chromového nábytku Horušice, výkup designového nábytku Horušice, výkup nábytku Halabala Horušice, výkup křesel Horušice, výkup porcelánu Horušice, výkup z pozůstalostí Horušice, vyklízení pozůstalostí Horušice. odhad starožitností Horušice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI