Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Horšice

Firma Výkup Antik Horšice je zaměřena na výkup starožitností Horšice a starožitného nábytku Horšice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHoršice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Horšice a výkup retro doplňků Horšice jako jsou stará křesla Horšice, staré kredence Horšice, chromové gauče Horšice, starožitné psací stoly Horšice, starožitné jídelny Horšice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Horšice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Horšice, výkup starožitného nábytku Horšice, výkup použitého nábytku Horšice, výkup nábytku Horšice, výkup chromového nábytku Horšice, výkup designového nábytku Horšice, výkup nábytku Halabala Horšice, výkup křesel Horšice, výkup porcelánu Horšice, výkup z pozůstalostí Horšice, vyklízení pozůstalostí Horšice. odhad starožitností Horšice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI