Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Horoušany

Firma Výkup Antik Horoušany je zaměřena na výkup starožitností Horoušany a starožitného nábytku Horoušany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHoroušany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Horoušany a výkup retro doplňků Horoušany jako jsou stará křesla Horoušany, staré kredence Horoušany, chromové gauče Horoušany, starožitné psací stoly Horoušany, starožitné jídelny Horoušany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Horoušany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Horoušany, výkup starožitného nábytku Horoušany, výkup použitého nábytku Horoušany, výkup nábytku Horoušany, výkup chromového nábytku Horoušany, výkup designového nábytku Horoušany, výkup nábytku Halabala Horoušany, výkup křesel Horoušany, výkup porcelánu Horoušany, výkup z pozůstalostí Horoušany, vyklízení pozůstalostí Horoušany. odhad starožitností Horoušany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI