Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Horoměřice

Firma Výkup Antik Horoměřice je zaměřena na výkup starožitností Horoměřice a starožitného nábytku Horoměřice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHoroměřice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Horoměřice a výkup retro doplňků Horoměřice jako jsou stará křesla Horoměřice, staré kredence Horoměřice, chromové gauče Horoměřice, starožitné psací stoly Horoměřice, starožitné jídelny Horoměřice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Horoměřice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Horoměřice, výkup starožitného nábytku Horoměřice, výkup použitého nábytku Horoměřice, výkup nábytku Horoměřice, výkup chromového nábytku Horoměřice, výkup designového nábytku Horoměřice, výkup nábytku Halabala Horoměřice, výkup křesel Horoměřice, výkup porcelánu Horoměřice, výkup z pozůstalostí Horoměřice, vyklízení pozůstalostí Horoměřice. odhad starožitností Horoměřice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI