Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hornice

Firma Výkup Antik Hornice je zaměřena na výkup starožitností Hornice a starožitného nábytku Hornice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHornice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hornice a výkup retro doplňků Hornice jako jsou stará křesla Hornice, staré kredence Hornice, chromové gauče Hornice, starožitné psací stoly Hornice, starožitné jídelny Hornice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hornice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hornice, výkup starožitného nábytku Hornice, výkup použitého nábytku Hornice, výkup nábytku Hornice, výkup chromového nábytku Hornice, výkup designového nábytku Hornice, výkup nábytku Halabala Hornice, výkup křesel Hornice, výkup porcelánu Hornice, výkup z pozůstalostí Hornice, vyklízení pozůstalostí Hornice. odhad starožitností Hornice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI