Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Horka I

Firma Výkup Antik Horka I je zaměřena na výkup starožitností Horka I a starožitného nábytku Horka I po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHorka I ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Horka I a výkup retro doplňků Horka I jako jsou stará křesla Horka I, staré kredence Horka I, chromové gauče Horka I, starožitné psací stoly Horka I, starožitné jídelny Horka I, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Horka I z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Horka I, výkup starožitného nábytku Horka I, výkup použitého nábytku Horka I, výkup nábytku Horka I, výkup chromového nábytku Horka I, výkup designového nábytku Horka I, výkup nábytku Halabala Horka I, výkup křesel Horka I, výkup porcelánu Horka I, výkup z pozůstalostí Horka I, vyklízení pozůstalostí Horka I. odhad starožitností Horka I

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI