Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hořičky

Firma Výkup Antik Hořičky je zaměřena na výkup starožitností Hořičky a starožitného nábytku Hořičky po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHořičky ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hořičky a výkup retro doplňků Hořičky jako jsou stará křesla Hořičky, staré kredence Hořičky, chromové gauče Hořičky, starožitné psací stoly Hořičky, starožitné jídelny Hořičky, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hořičky z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hořičky, výkup starožitného nábytku Hořičky, výkup použitého nábytku Hořičky, výkup nábytku Hořičky, výkup chromového nábytku Hořičky, výkup designového nábytku Hořičky, výkup nábytku Halabala Hořičky, výkup křesel Hořičky, výkup porcelánu Hořičky, výkup z pozůstalostí Hořičky, vyklízení pozůstalostí Hořičky. odhad starožitností Hořičky

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI