Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hořice na Šumavě

Firma Výkup Antik Hořice na Šumavě je zaměřena na výkup starožitností Hořice na Šumavě a starožitného nábytku Hořice na Šumavě po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHořice na Šumavě ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hořice na Šumavě a výkup retro doplňků Hořice na Šumavě jako jsou stará křesla Hořice na Šumavě, staré kredence Hořice na Šumavě, chromové gauče Hořice na Šumavě, starožitné psací stoly Hořice na Šumavě, starožitné jídelny Hořice na Šumavě, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hořice na Šumavě z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hořice na Šumavě, výkup starožitného nábytku Hořice na Šumavě, výkup použitého nábytku Hořice na Šumavě, výkup nábytku Hořice na Šumavě, výkup chromového nábytku Hořice na Šumavě, výkup designového nábytku Hořice na Šumavě, výkup nábytku Halabala Hořice na Šumavě, výkup křesel Hořice na Šumavě, výkup porcelánu Hořice na Šumavě, výkup z pozůstalostí Hořice na Šumavě, vyklízení pozůstalostí Hořice na Šumavě. odhad starožitností Hořice na Šumavě

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI