Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hořešovice

Firma Výkup Antik Hořešovice je zaměřena na výkup starožitností Hořešovice a starožitného nábytku Hořešovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHořešovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hořešovice a výkup retro doplňků Hořešovice jako jsou stará křesla Hořešovice, staré kredence Hořešovice, chromové gauče Hořešovice, starožitné psací stoly Hořešovice, starožitné jídelny Hořešovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hořešovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hořešovice, výkup starožitného nábytku Hořešovice, výkup použitého nábytku Hořešovice, výkup nábytku Hořešovice, výkup chromového nábytku Hořešovice, výkup designového nábytku Hořešovice, výkup nábytku Halabala Hořešovice, výkup křesel Hořešovice, výkup porcelánu Hořešovice, výkup z pozůstalostí Hořešovice, vyklízení pozůstalostí Hořešovice. odhad starožitností Hořešovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI