Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hořesedly

Firma Výkup Antik Hořesedly je zaměřena na výkup starožitností Hořesedly a starožitného nábytku Hořesedly po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHořesedly ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hořesedly a výkup retro doplňků Hořesedly jako jsou stará křesla Hořesedly, staré kredence Hořesedly, chromové gauče Hořesedly, starožitné psací stoly Hořesedly, starožitné jídelny Hořesedly, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hořesedly z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hořesedly, výkup starožitného nábytku Hořesedly, výkup použitého nábytku Hořesedly, výkup nábytku Hořesedly, výkup chromového nábytku Hořesedly, výkup designového nábytku Hořesedly, výkup nábytku Halabala Hořesedly, výkup křesel Hořesedly, výkup porcelánu Hořesedly, výkup z pozůstalostí Hořesedly, vyklízení pozůstalostí Hořesedly. odhad starožitností Hořesedly

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI