Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Horčápsko

Firma Výkup Antik Horčápsko je zaměřena na výkup starožitností Horčápsko a starožitného nábytku Horčápsko po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHorčápsko ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Horčápsko a výkup retro doplňků Horčápsko jako jsou stará křesla Horčápsko, staré kredence Horčápsko, chromové gauče Horčápsko, starožitné psací stoly Horčápsko, starožitné jídelny Horčápsko, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Horčápsko z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Horčápsko, výkup starožitného nábytku Horčápsko, výkup použitého nábytku Horčápsko, výkup nábytku Horčápsko, výkup chromového nábytku Horčápsko, výkup designového nábytku Horčápsko, výkup nábytku Halabala Horčápsko, výkup křesel Horčápsko, výkup porcelánu Horčápsko, výkup z pozůstalostí Horčápsko, vyklízení pozůstalostí Horčápsko. odhad starožitností Horčápsko

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI