Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Horažďovice

Firma Výkup Antik Horažďovice je zaměřena na výkup starožitností Horažďovice a starožitného nábytku Horažďovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHoražďovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Horažďovice a výkup retro doplňků Horažďovice jako jsou stará křesla Horažďovice, staré kredence Horažďovice, chromové gauče Horažďovice, starožitné psací stoly Horažďovice, starožitné jídelny Horažďovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Horažďovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Horažďovice, výkup starožitného nábytku Horažďovice, výkup použitého nábytku Horažďovice, výkup nábytku Horažďovice, výkup chromového nábytku Horažďovice, výkup designového nábytku Horažďovice, výkup nábytku Halabala Horažďovice, výkup křesel Horažďovice, výkup porcelánu Horažďovice, výkup z pozůstalostí Horažďovice, vyklízení pozůstalostí Horažďovice. odhad starožitností Horažďovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI