Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hořátev

Firma Výkup Antik Hořátev je zaměřena na výkup starožitností Hořátev a starožitného nábytku Hořátev po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHořátev ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hořátev a výkup retro doplňků Hořátev jako jsou stará křesla Hořátev, staré kredence Hořátev, chromové gauče Hořátev, starožitné psací stoly Hořátev, starožitné jídelny Hořátev, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hořátev z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hořátev, výkup starožitného nábytku Hořátev, výkup použitého nábytku Hořátev, výkup nábytku Hořátev, výkup chromového nábytku Hořátev, výkup designového nábytku Hořátev, výkup nábytku Halabala Hořátev, výkup křesel Hořátev, výkup porcelánu Hořátev, výkup z pozůstalostí Hořátev, vyklízení pozůstalostí Hořátev. odhad starožitností Hořátev

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI