Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Honezovice

Firma Výkup Antik Honezovice je zaměřena na výkup starožitností Honezovice a starožitného nábytku Honezovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHonezovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Honezovice a výkup retro doplňků Honezovice jako jsou stará křesla Honezovice, staré kredence Honezovice, chromové gauče Honezovice, starožitné psací stoly Honezovice, starožitné jídelny Honezovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Honezovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Honezovice, výkup starožitného nábytku Honezovice, výkup použitého nábytku Honezovice, výkup nábytku Honezovice, výkup chromového nábytku Honezovice, výkup designového nábytku Honezovice, výkup nábytku Halabala Honezovice, výkup křesel Honezovice, výkup porcelánu Honezovice, výkup z pozůstalostí Honezovice, vyklízení pozůstalostí Honezovice. odhad starožitností Honezovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI