Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Honětice

Firma Výkup Antik Honětice je zaměřena na výkup starožitností Honětice a starožitného nábytku Honětice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHonětice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Honětice a výkup retro doplňků Honětice jako jsou stará křesla Honětice, staré kredence Honětice, chromové gauče Honětice, starožitné psací stoly Honětice, starožitné jídelny Honětice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Honětice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Honětice, výkup starožitného nábytku Honětice, výkup použitého nábytku Honětice, výkup nábytku Honětice, výkup chromového nábytku Honětice, výkup designového nábytku Honětice, výkup nábytku Halabala Honětice, výkup křesel Honětice, výkup porcelánu Honětice, výkup z pozůstalostí Honětice, vyklízení pozůstalostí Honětice. odhad starožitností Honětice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI