Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Honbice

Firma Výkup Antik Honbice je zaměřena na výkup starožitností Honbice a starožitného nábytku Honbice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHonbice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Honbice a výkup retro doplňků Honbice jako jsou stará křesla Honbice, staré kredence Honbice, chromové gauče Honbice, starožitné psací stoly Honbice, starožitné jídelny Honbice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Honbice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Honbice, výkup starožitného nábytku Honbice, výkup použitého nábytku Honbice, výkup nábytku Honbice, výkup chromového nábytku Honbice, výkup designového nábytku Honbice, výkup nábytku Halabala Honbice, výkup křesel Honbice, výkup porcelánu Honbice, výkup z pozůstalostí Honbice, vyklízení pozůstalostí Honbice. odhad starožitností Honbice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI