Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Holubice

Firma Výkup Antik Holubice je zaměřena na výkup starožitností Holubice a starožitného nábytku Holubice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHolubice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Holubice a výkup retro doplňků Holubice jako jsou stará křesla Holubice, staré kredence Holubice, chromové gauče Holubice, starožitné psací stoly Holubice, starožitné jídelny Holubice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Holubice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Holubice, výkup starožitného nábytku Holubice, výkup použitého nábytku Holubice, výkup nábytku Holubice, výkup chromového nábytku Holubice, výkup designového nábytku Holubice, výkup nábytku Halabala Holubice, výkup křesel Holubice, výkup porcelánu Holubice, výkup z pozůstalostí Holubice, vyklízení pozůstalostí Holubice. odhad starožitností Holubice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI