Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Holedeč

Firma Výkup Antik Holedeč je zaměřena na výkup starožitností Holedeč a starožitného nábytku Holedeč po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHoledeč ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Holedeč a výkup retro doplňků Holedeč jako jsou stará křesla Holedeč, staré kredence Holedeč, chromové gauče Holedeč, starožitné psací stoly Holedeč, starožitné jídelny Holedeč, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Holedeč z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Holedeč, výkup starožitného nábytku Holedeč, výkup použitého nábytku Holedeč, výkup nábytku Holedeč, výkup chromového nábytku Holedeč, výkup designového nábytku Holedeč, výkup nábytku Halabala Holedeč, výkup křesel Holedeč, výkup porcelánu Holedeč, výkup z pozůstalostí Holedeč, vyklízení pozůstalostí Holedeč. odhad starožitností Holedeč

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI