Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hodslavice

Firma Výkup Antik Hodslavice je zaměřena na výkup starožitností Hodslavice a starožitného nábytku Hodslavice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHodslavice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hodslavice a výkup retro doplňků Hodslavice jako jsou stará křesla Hodslavice, staré kredence Hodslavice, chromové gauče Hodslavice, starožitné psací stoly Hodslavice, starožitné jídelny Hodslavice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hodslavice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hodslavice, výkup starožitného nábytku Hodslavice, výkup použitého nábytku Hodslavice, výkup nábytku Hodslavice, výkup chromového nábytku Hodslavice, výkup designového nábytku Hodslavice, výkup nábytku Halabala Hodslavice, výkup křesel Hodslavice, výkup porcelánu Hodslavice, výkup z pozůstalostí Hodslavice, vyklízení pozůstalostí Hodslavice. odhad starožitností Hodslavice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI