Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Hodonín

Firma Výkup Antik Hodonín je zaměřena na výkup starožitností Hodonín a starožitného nábytku Hodonín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekHodonín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Hodonín a výkup retro doplňků Hodonín jako jsou stará křesla Hodonín, staré kredence Hodonín, chromové gauče Hodonín, starožitné psací stoly Hodonín, starožitné jídelny Hodonín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Hodonín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Hodonín, výkup starožitného nábytku Hodonín, výkup použitého nábytku Hodonín, výkup nábytku Hodonín, výkup chromového nábytku Hodonín, výkup designového nábytku Hodonín, výkup nábytku Halabala Hodonín, výkup křesel Hodonín, výkup porcelánu Hodonín, výkup z pozůstalostí Hodonín, vyklízení pozůstalostí Hodonín. odhad starožitností Hodonín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI